Sesja narzeczeńska Olsztyn

Zapraszam Was do obejrzenia sesji narzeczeńskiej Wiktorii i Kuby. Było cudownie. Oboje świetnie czuli się przed obiektywem, a ja już po kilku ujęciach wiedziałam, że reportaż z ich ślubu będzie wspaniały. Poszliśmy na spacer po Starym Mieście w Olsztynie,  odwiedziliśmy House Cafe, gdzie wypiliśmy pyszną kawę (POLECAM!!!) i zajrzeliśmy również do irlandzkiej knajpki przy Targu Rybnym. Wszędzie było bardzo dobre światło. Duże witryny w House Cafe pozwoliły na zrobienie ujęć z zewnątrz z wykorzytsaniem moich ulubionych odbić. Bardzo fajnie to wygląda. Natomiast niezbyt intensywne światło w knajpce nadało ujęciom nieco intymnego klimatu. Było radośnie, romantycznie, klimatycznie… Bardzo lubię tą sesję. Spędziłam z Wiktorią i Kubą bardzo miłe przedpołudnie.

A Was drodzy Narzeczeni i Zakochani oraz Małżonkowie, zachęcam by taką właśnie sesję podarować sobie w prezencie. To piękna pamiątka na długie lata. Wiem co mówię. Ja do swoich zdjęć z moim mężem wracam z ogromą przyjemnością i radością.

Jeśli chcecie zobaczyć reportaż ze ślubu Wiktorii i Kuby oraz ich romantyczny plener ślubny wśród kwitnących drzew to zajrzyjcie TUTAJ – reportaż ślubny oraz TUTAJ – plener ślubny. Było niesamowicie!