Sesja narzeczeńska Oli i Adama była realizowana w wyjątkowym miejscu i w wyjątkowych okolicznościach, bo w Kawkowie koło Olsztyna w trakcie SnapCamp, w dodatku 11 listopada. Mimo jesiennej, chłodnej i wietrznej aury, światło było idealne, udało nam się złapać nawet zachód słońca. Miejsce sesji ma niesamowity sielski, wiejski, klimat, który bardzo inspiruje. Warto je odwiedzić i spędzić tam przynajmniej jedną noc. Można się tu oderwać od codzienności, wspaniale zjeść i wypocząć. Całkowicie inny świat, oaza spokoju. Gdy wychodziłam w nocy na taras słychać było jedynie ciszę i hulający w koronach drzew wiatr, a wokół panowała całkowita ciemność. Z okien domu sączyło się jedynie  słabe światło, które pozwalało zobaczyć cokolwiek, zaledwie metr od okien.  Bardzo przyjemny reset… Polecam! 

Ja spędziłam cały weekend w Kawkowie i to w doborowym towarzystwie świetnych fotografów. Zrealizowaliśmy dwie wspaniałe sesje. Na jedną z nich zapraszam Was już dziś, a drugą – reportaż ślubny – pokażę Wam za jakiś czas. 

Sesja narzeczeńska

Dziś sesja narzeczeńska. Chociaż nie przepadam za tą nazwą, bo sugeruje, że tylko narzeczeni jakoby mogli taką sesję wykonać. Wolę nazywać te sesje sesjami dla zakochanych. Bo niby czemu i po ślubie tego rodzaju zdjęć nie podarować sobie i potomności? 

Dziś jednak ten post skierowany będzie właśnie do narzeczonych. Często zadajecie pytania, kiedy najlepiej zrobić sesję narzeczeńską. To w dużej mierze zależy od Waszych potrzeb i celu w jakim ma być zrealizowana. Bo oprócz wartości sentymentalnej i pamiątkowej, zdjęć z takiej sesji możecie użyć do zaproszeń, podziękowań oraz do dekoracji sali weselnej. Zatem na sesję możemy umówić się na kilka miesięcy lub do około miesiąca przed planowaną datą ślubu. 

A jakie miejsce wybrać? Możemy pojechać wszędzie. Jeśli są miejsca, które lubicie, miejsca ważne  dla Was (np miejsce zaręczyn) lub takie do których marzyliście pojechać razem, pojadę z Wami choćby na koniec świata. Ponad połowa z moich par nie mieszka w Polsce, świetnym miejscem jest wówczas miejsce Waszego pobytu. 

Sesja narzeczeńska może również pozwolić Wam oswoić się z obiektywem. Będziemy mieli okazję lepiej się poznać, Wy zobaczycie jak pracuję. Ponadto moje drogie Panie, w dniu sesji jest również okazja by umówić się na makijaż próbny oraz próbną fryzurę. A po wszystkim pozostają Wam wspaniałe zdjęcia.