Plener ślubny Olsztyn

Takie plener ślubny to sama przyjemność. Uwielbiam zaangażowane pary młode. O Asi i Adamie możecie przeczytać również TUTAJ.

Na spotkaniach powtarzam Wam, że tak naprawdę ode mnie zależy połowa sukcesu, a druga zależy od Was. Asia i Adam z pewnością pokazali, że zdjęcia są dla nich ważne i przyłożyli się bardzo do przygotowania pleneru. Wiedziałam jaki styl preferuje Asia i że nadajemy na podobnych falach w tym temacie. Było romantycznie, był baldachim, latarnie, cudowne ciepłe światło zachodzącego słońca. Asia miała piękny wianek z gipsówki.  Suknia ślubna zdecydowanie zasługuje na szczególną uwagę. Była cała koronkowa, miała pięknie układający się tren i odkryte plecy spowite koronką…. Bajeczna, bardzo kobieca i jeśli można mówić w ten sposób o sukni – bardzo fotogeniczna. 

Wszystko w dniu pleneru Asi Adama było idealne. No był mały wyjątek, a nawet setki… mianowicie komary od których nie sposób było się opędzić. No ale cóż, nie można mieć wszystkiego. 

Zapraszam Was do obejrzenia kilku kadrów z tej pięknej sesji ślubnej. 

 

Leopold Staff

Choć pod twej piersi bielą gładką

Serce swe żywe pogrzebałem,

Odkąd me serce jest twym ciałem,

Własne mi serce jest zagadką.

Gdy patrzę w twoje oczy duże,

Gdy cię tęsknotą oszołomień

Spowijam, jestem jako płomień,

Który się ślizga po marmurze.

To samo przy twych ust dotyku

Wzruszenie, tajnej czar potęgi,

Przejmuje mnie, co wobec księgi

W niezrozumiałym mi języku.

 

Lubicie poezję? Ja bardzo. Szczególnie tą o miłości. Jakiś czas temu odkryłam wiersze Leopolda Staffa. Są piękne. Poezja mnie inspiruje, przenosi w świat marzeń i wyobraźni. Uwrażliwia mnie i moje postrzeganie otoczenia. Wprowadza w niebywale nostalgiczny nastrój i pozwala mi się oderwać od codzienności. Czytanie poezji bardzo mnie odpręża i sprawia że odpoczywam. Często jest tak, że nie potrafię ubrać w słowa moich odczuć i spostrzeżeń albo tego co mi w duszy gra, a sięganie do wierszy bardzo mi pomaga określić samą siebie. Plener ślubny powinien mieć w sobie coś poetyckiego, romantycznego i wzbudzającego przyjemne uczucia.