Hotel Mikołajki Wesele Mazury

Hotel Mikołajki Wesele Mazury – na mojej mapie najpiękniejszych miejsc na ślub i wesele pojawiła się kolejna pinezka ?  w samym sercu Mazur. Bardzo dobra i piękna lokalizacja,  bo hotel ma pięknie urządzone wnętrza, obsługę na medal i wspaniałą kuchnię, a poza tym jest położony nad samym jeziorem. Jak przystało na mazurskie klimaty, ryby przyrządzone na poziomie ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ A do tego  hotel posiada zaplecze pokoi na duże wesele. Wszystko w jednym miejscu i nad samym jeziorem, na Ptasiej Wyspie w Mikołajkach. To sprawia, że to miejsce jest idealnym dla par, które chcą zorganizować noclegi, ślub i wesele w jednym miejscu. 

Ewelina i Mateusz

Czy widzieliście już zapowiedź historii Eweliny i Matiego na Instagramie? Bardzo się Wam spodobało. A dziś zobaczycie znacznie więcej. Ślub i wesele odbyły się w samym sercu Mazur w Mikołajkach. Pięknie było. Począwszy od przygotowań, detali, poprzez ceremonię, dywan z żywej trawy w kościele, a potem samo wesele, na którym nie zabrakło atrakcji i świetnej zabawy, co widać na załączonych obrazkach. Ewelina i Mateusz zadbali o każdy szczegół i detal swojej uroczystości. Bardzo lubię ludzi, którzy wiedzą jakie mają oczekiwania i potrafią je zrealizować. Praca z takimi klientami to sama przyjemność, motywacja by wycisnąć z siebie jak najwięcej jest ogromna. 

Niezwykłą niespodziankę Ewelinie i Mateuszowi zrobili jego rodzice. W pełnej konspiracji wylicytowali na aukcji WOŚP przemowę ślubną Szymona Majewskiego. Wszystko udało się utrzymać w tajemnicy do samego końca. Zaskoczenie gości i młodej pary było ogromne. A sam Szymon Majewski napisał przemowę, która wzbudziła wiele śmiechu i jednocześnie była skierowana do Eweliny i Mateusza, bo zanim powstała, rodzice Mateusza i sam Szymon Majewski spotkali się, by opowiedzieć co nieco z życia swoich dzieci. Jestem pełna podziwu, bo efekt był warty całego zachodu i tej aury tajemniczości. 

Zapraszam do kontaktu. Chętnie opowiem Waszą ślubną historię. 

Wesele: Hotel Mikołajki Mazury

Oprawa muzyczna :   Dj Błażej Biurkowski

Saksofon : Lady Sax 

Dekoracje:  Edan-Art

Film: Press Play Film

Suknia ślubna:  La.Lila

Makijaż: Julia Zielaskiewicz

Przemowa ślubna:  Szymon Majewski