Fotografia ślubna Restauracja Casablanca Olsztyn

Fotografia ślubna i Restauracja Casablanca Olsztyn to świetne połączenie. Na ten ślub „byłam już zarezerwowana” na 8 lat przed jego datą he he. Wtedy jeszcze nie było daty ślubu, nie było nawet Gregora w życiu Karoliny. Nie obyło się  bez przesunięcia pierwszej daty ślubu, bo miałam już zajęty termin. Ostatecznie wszystko się udało dopiąć i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu! To wielkie wyróżnienie i jeszcze większa odpowiedzialność. Ale było cudnie! Wprost kocham ten reportaż ślubny i plener, który możecie zobaczyć TUTAJ. Patrzę na te zdjęcia i mimo upływu czasu czuję ogromną radość i przysłowiowe motyle w brzuchu. Tyle w nich szczęścia, spontaniczności, luzu. 

Karola i Gregor dołożyli wiele starań, by ich wielki dzień był idealny. Karolina to piękna kobieta i jeszcze piękniej wyglądała w dniu ślubu. Podobało mi się wszystko począwszy od cudownej fryzury robionej w Salsie w Olsztynie, poprzez makijaż, który wykonała Dorota Mańkowska, wspaniałą suknię, lawendowy bukiet ślubny, garbusa, którym jechali,  piękny kościół i  cudowne miejsce na przyjęcie weselne – Restauracja Casablanca w Olsztynie. Fotografia ślubna i Restauracja Casablanca Olsztyn to świetny wybór. Nawet deszcz tego dnia nie przeszkadzał. Cała uroczystość miała wspaniały klimat. Ale to nic, bo emocje były tego dnia najważniejsze. Miłość czuło się na każdym kroku, w niemalże każdym geście, nic nie było wymuszone, udawane czy na pokaz.  

Fotografia ślubna z tak ekspresyjną parą to ogromna przyjemność. Radość, którą zobaczycie na wielu zdjęciach sprawia, że ten reportaż ślubny jest wyjątkowy. 

Całą sobotę w dniu ślubu przewijały się przez moją głowę wspomnienia ze studenckich czasów, no i mój ślub. Karolina była również na moim ślubie, a poznałyśmy się w Studenckiej Agencji Fotograficznej Jamnik w Kortowie, gdy byłam na drugim roku studiów.  W SAF Jamnik zaczęła się moja przygoda z fotografią – jeśli chcecie wiedzieć więcej zajrzyjcie TUTAJ.

Było cudnie!!! DZIĘKUJĘ Karolina, że to właśnie ja robiłam Wam zdjęcia ślubne, że się udało po tylu latach dopiąć swego. Trudno to wszystko opisać i ująć w słowach. Dziękuję za Wasze zaangażowanie, że daliście się tak wymęczyć i za Waszą naturalność w tym wszystkim!