Fotografia ślubna na targach, alternatywne targi ślubne.

Moi Drodzy dziś nieco inny wpis, ale nadal bardzo związany z fotografią ślubną. Jestem bardzo podekscytowana, ponieważ chcę Was zaprosić na Drugie Olsztyńskie Alternatywne Targi Ślubne, które odbędą się w najbliższą niedzielę  15 kwietnia, na ulicy Gietkowskiej 9e (Koszary). Fotografia ślubna na targach to nieodłączny element tego wydarzenia, dlatego będziemy mogli się spotkać na moim stoisku.

Organizator

Organizatorem Olsztyńskich Alternatywnych Targów Ślubnych (>>>>) jest Kwiaciarnia “W te pędy” (>>>>). Bardzo zachęcam Was do śledzenia ich działalności. Dla mnie ich rozwój  jest niesamowitą inspiracją, a ich praca prawdziwą ucztą dla oka. To jedni z tych ludzi, którzy poszli pod prąd, postawili wszystko na jedną kartę, nie pozostają w jednym miejscu i szukają kolejnych ścieżek rozwoju. A ponieważ kochają to co robią bardzo im kibicuję! 

Pierwsza edycja OATŚ

W ubiegłym roku odbyła się pierwsza edycja. I była to jedna z pierwszych edycji w Polsce, po których lawinowo w kolejnych miastach tego typu targi ślubne organizowano. Nasza pierwsza olsztyńska edycja odbyła się w bardzo wąskim gronie kilku lokalnych firm. Byłam zachwycona wówczas totalną odmiennością od dotychczasowych targów ślubnych organizowanych w Olsztynie. Jednak zbyt późno się o nich dowiedziałam i nie było już szans na udział.

Zainteresowanie pierwszą edycją OATŚ  i frekwencja były tak ogromne, że nie mogło być inaczej – w tym roku odbędą się po raz kolejny. Przez cały rok wyczekiwałam wieści o tegorocznej edycji OATŚ i się doczekałam.

Dlaczego wybrałam targi alternatywne?

Otóż dlatego, że ściągają one osoby o podobnym poczuciu estetyki, którzy dbają o detale, pragną by ich ślub był również ucztą dla oka i często odbiegał od typowego polskiego ślubu. 

Czemu alternatywne? Po pierwsze są kameralne. Po drugie organizator wybiera spośród zgłoszeń najlepszych lokalnych wystawców, których praca, styl, estetyka pasuje do  wizerunku targów. Spotkacie więc najlepsze firmy z branży ślubnej z Olsztyna i okolic. Poznacie niezwykle ciekawe osoby, które kochają to co robią. To będzie naprawdę mocna ekipa!

Moja fotografia na targach…

Bardzo się cieszę z tego wydarzenia! Przygotowuję się do niego już jakiś czas. Moje stoisko będzie wyjątkowe, naprawdę alternatywne, hehe. Kto śledzi mojego instagrama i instastories (>>>>) ten mniej więcej wie o co chodzi. Przygotowuję dla Was praktyczne gadżety, między innymi teczki, do których będziecie mogli włożyć ulotki, wizytówki  i oferty.  Będą też moje ołówki, które zrobiły ostatnio furorę. Już dzień przed targami, pokażę Wam jak będzie wyglądać stoisko, śledźcie zatem instastories (>>>>) i mój profil na Facebook (>>>>).

Na fejsbukowym profilu targów możecie poznać już wystawców, codziennie zobaczycie kolejne prezentacje. O mnie poczytacie pod tym linkiem (>>>>).

Ale najważniejsze będą zdjęcia, które zaprezentuję Wam w kilku formach, między innymi w fotoalbumach, fotoksiążce, pięknych drewnianych pudełkach, jako odbitki, wydruki na płótnie. Będzie naprawdę pięknie! 

To jak? Widzimy się w niedzielę na Gietkowskiej 9e? Czekam na Was…