Fotografia ślubna Mazury – Wieczór Panieński

Jestem bardzo podekscytowana tą sesją. Mam niebywałe szczęście do ciekawych ludzi, doceniających wartość fotografii. Klaudia – przyszła panna młoda ma świetne przyjaciółki, które zorganizowały jej wspaniały wieczór panieński i niespodziankę w postaci wspólnej sesji fotograficznej. Do momentu gdy pojawiłam się w umówionym miejscu, nic a nic nie wiedziała co się święci. Niczego się nie spodziewała! To skarb mieć takie dziewczyny w swojej drużynie. I szczerze zazdroszczę takiej sesji, bo to niesamowita pamiątka na całe życie. Fotografia ślubna to jedno, ale wieczór panieński to z pewnością bardzo dobra okazja by go uwiecznić. Miejsce wspaniałe, Mazury aż kipią od tak wyjątkowych lokalizacji. Wystarczy jechać, rozglądać się i po prostu robić zdjęcia. Fotografia ślubna Mazury.

Dziewczyny świetnie czuły się przed obiektywem, cała sesja przepełniona jest radością, szaleństwem i szczęściem. Na zdjęciach widać potężną dawkę pozytywnej energii. To przyjaciółki Klaudii zadbały o stylizacje, wszystko przygotowały idealnie. Ja nie ingerowałam i nie sugerowałam niczego. Trafiły w moją stylistykę bez wcześniejszych ustaleń. Takie modelki są na wagę złota! Sami z resztą zobaczycie na zdjęciach jak świetnie się ubrały. Sesję podzieliłyśmy na dwie części. Pierwsza część odbyła się nad jeziorem, na luzie, na sportowo i w letnim klimacie, z akcentem ślubnym w postaci świetnych koszulek. Na drugą część zabrałam dziewczyny na łąkę, było więc sielsko, kwieciście i bardzo dziewczęco. Pogoda i światło były idealne. Jeszcze trzy godziny przed sesją z nieba lał rzęsisty deszcz i grzmiało, a gdy dojechałam do dziewczyn zrobiło się cudownie. Światło było idealne, słońce bardzo delikatne, do tego w tle pochmurne przedburzowe niebo. A piękna łąka, którą wypatrzyłam w drodze na sesję ukwiecona była po horyzont żółtymi kaczeńcami. Po prostu sielanka!

I jak tu nie kochać swojej pracy, gdy spotykam na swojej fotograficznej ścieżce osoby nadające na tych samych falach?

Dziewczyny! Wieczór panieński to szczególny moment w życiu każdej panny młodej i z całą pewnością sesja fotograficzna to świetny sposób, aby zatrzymać te chwile na zawsze. A w dniu ślubu fotografia ślubna to niejako kontynuacja Waszej historii. Dzwońcie więc i piszcie, pytajcie o sesje, bo WARTO!!!

Fotografia ślubna Mazury